Kırgızistan Evlenmek isteyen Bayanlar

Kırgızistan Evlenmek isteyen Bayanlar, ilanları ile sizlerde kendinize bayan arkadaş bulabilir evlilik yolunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Selam dostlar ben Ayana, Kırgız Türküyüm 25 yaşında bir bayanım. 18 yaşında okumak için Türkiye’ye gelmiştim sonradan ailemde buraya geldi ve temelli olarak burada kaldık. Annem ve babam ile birlikte İstanbul’da yaşıyorum, babam kapalı çarşıda kuyumculuk yapmakta. İstanbul gerçekten büyülü muhteşem bir şehir. Zaten ailemde geldikten sonra buraya hayran kaldılar ve temelli olarak burada yaşamaya ailecek karar verdik.
Evlilik Logo
Bizim dilimizle Türkçe benzer olduğundan dolayı Türkçe öğrenmekte hiç zorluk çekmedim. Sosyal açıdan köklerimiz bir olduğundan dolayı Türk halkıyla sıcak ilişkiler yaşadık hep. Komşularımız olsun arkadaşlarım olsun gerçekten çok iyi insanlar. Arkadaşlarım sayesinde örf ve adetlerinizi Türk ev yemeklerini yapmasını öğrendim, annemde çok güzel yemekler yapıyor.

Ben artık yaşım gereği evlenme çağına geldiğimim düşünüyorum, bu yüzden evlenebileceğim bir erkekle tanışmak istiyorum. Çevremde evliliğe sıcak bakan hiç kimseye rastlamadım diyebilirim. Bende İnternet üzerinden evlilik siteleri ararken bu siteye rast geldim ve Kırgızistan Evlenmek isteyen Bayanlar ilanımı burada paylaşmak istedim.

Burada biriyle tanışıp arkadaş olduktan sonra, ciddi adımlar atarak evlilik yolunda ilerlemek istiyorum. Tabi her önüne gelen kişiyle evlenecek değilim, birbirimizi iyi şekilde tanıyıp ailelerimizin de tanışıp onay vermeleri gerekiyor.

Kırgızistan'dan Evlenmek isteyen Bayanların Telefon Numaraları
Kırgızistan Evlenmek isteyen Bayanların Telefon Numaraları

Kırgızistan Evlenmek isteyen Bayanların Telefon Numaraları

Burada biriyle tanıştıktan sonra ben telefon üzerinden tanışmaya devam etmek istiyorum, Kırgızistan’dan Evlenmek isteyen Bayanların Telefon Numaraları arayan kişilerle bu sayede daha hızlı iletişim kurabilirim. Bana mesaj göndere kişiler olursa onlarla numaramı paylaşacağım. Mesaj göndermek için alt kısımda bulunan yorum alanına kendinizi tanıtıcı mesajlarınızı yazıp gönderebilirsiniz.

Şimdi birazda kendimden bahsetmek istiyorum. 1,69 boyunda sarışın bir kızım, bakımlı biriyim, kendime zaman ayırmayı, gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorum. Bu arada bende ailemde Müslüman, evleneceğim kişinin de Müslüman olmasını istiyorum.
Evlilik Logo
Maddi durumumuz iyi olduğundan dolayı ben çalışmıyorum, ara sıra babamın kuyumcu dükkanına gidiyorum. Arkadaşlarımla zaman geçirmeyi seviyorum, sosyal bir insan olduğumdan sohbet etmeyi çok seviyorum. Kırgızistan’dan Evlenmek isteyen Bayanlar ilanımda sizlere daha fazla ne anlatsam diye düşünüyorum ama aklıma gerçekten şimdilik bir şey gelmiyor.

Daha detaylı şekilde telefon üzerinden konuşup tanışabileceğimizi düşünüyorum. Kırgızistan’dan Evlenmek isteyen Bayanların Telefon Numaraları ilanımı burada noktalamak istiyorum ama mesajlarınızı gerçekten sabırsızlıkla bekleyeceğim.

“Kırgızistan Evlenmek isteyen Bayanlar” üzerine 6 yorum
  1. ben semih çakmak 47 yaşındayım bekarım fece tannişmak isteyen kızgızistan güzel 40 yaşlr bayanlar evlenmek istıryem artvin merkezde oturruyorum çitf emekliyim 1 evim 1 araba var

    Cevapla
  2. ismim Mustafa 62 yasinda Emekli devlet memuruyum antalyada kendime ait evimde yalnız yasiyorum 50 ile 60 arasi bir hanımla evlenmek istiyorum ilgilenen hanımlara telefonumu verebilirim

    Cevapla
Yorum yapın