Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar, Kimsesiz bayanım evlenmek istiyorum, Kimsesiz evlenmek isteyen dul bayanlar ilanları ile sizlerde kendinize evlenecek bayan bulabilirsiniz.

Merhaba sevgili arkadaşlar benim adım Fulya 27 yaşındayım daha önce hiç evlilik yapmadım. Bu siteye ilan verme sebebim kendime uygun evlenebileceğim bir erkek arkadaş bulmaktır. Sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum, ilk olarak kimsesiz bir bayan olduğumu belirtmek isterim. Ben bu yaşıma kadar ne annemi nede babamı tanımadım, yetimhanede büyüdüm. Ailemin beni neden bebekken bir yetimhaneye bıraktığını hep düşündüm durdum. 18 yaşıma kadar yetimhanede kaldım sonrasında ise oradan ayrılarak kendi ayaklarımın üstünde durmak için bir işe girip çalışmaya başladım. Beraber yaşadığım 2 bayan arkadaşım var, onlar ile aynı evde kardeş gibi yaşamaktayız.

Ben şuanda tekstil atölyesinde makinacı olarak çalışmaktayım. Yetimhaneden ayrıldığım günden beri aslında tekstil firmalarında çalıştım. Çok şükür kimseye muhtaç olmadan yaşamaktayım. Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar ilanımı açmadan önce çok düşündüm ve gerçekten artık evlenmeyi düşündüğüm için böyle bir ilan açmak istedim.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar
İsim: Fulya
Yaş: 27
Arayış: Evlilik

Kimsesiz Bayanım Evlenmek İstiyorum

Ben kadere kısmete inanan bir bayanım, evlilik düşüncemin hayırlısıyla tamamlanacağına gerçekten inanıyorum. Umarım bana ilgi gösterip amacı gerçekten evlilik olan kişilerle burada tanışma imkanı elde edebilirim. Kendimden bahsetmeye devam edecek olursam, ben kapalı bir bayanım. Namazında olan Allah’a inanan bir kadınım. Umarım karşımada bu şekilde dini bütün insanlar çıkar. Genelde evde zaman geçiririm, hafta sonları arkadaşlarımla arada dışarıya çıkarız. Sosyal medya ile pek aram yok bu yüzden sadece Facebook kullanmaktayım. Bu evlilik ilan sitesini Facebook sayfalarında görmüştüm ve ilgimi çektiğinden dolayı bende incelemek istedim. Sonrasında ise Kimsesiz Bayanım Evlenmek İstiyorum ilanımı açmaya karar verdim.

Aslında evliliği düşünmeden önce televizyon kanallarına Esra Erol ve Müge Anlıya katılıp annemi babamı aramayı düşünüyordum. Sonrasında ise beni bebekken yetimhaneye bırakıp hiç arayıp sormayan insanları aramaktan vaz geçtim. İnsan genede annesi babası kim en azından görmek tanımak istiyor. Şimdilik bu düşüncemi rafa kaldırmış olsam bile ilerleyen zamanda bunu yapmayı tekrar düşünebilirim. Çünkü hep bir tarafım eksik ve bu duygunun tarifi yok.

Ben hayatın zorluklarıyla bebek yaştan itibaren tek başına mücadele etmiş gerçekten güçlü bir kadınım. Evlilik yolunda mutlu olabileceğim birine gerçekten ihtiyacım var. Bu yüzden Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar ilanıma gerçekten evlilik düşünen kişilerin yorum yapmasını isterim.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları arayan erkeklere nasıl numaramı paylaşacağımı anlatmak istiyorum. İlk olarak ben İstanbul Avcılar’da yaşamaktayım, tanışacağım kişinin bana semt olarak yakın olmasını istiyorum. Gerçekten evlenmeyi düşünen 30 yaşını geçmemiş baylar ile tanışmak isterim. Yapmanız gereken ise bu ilanıma yorum yapmak. Kendinizi en güzel şekilde ifade ederek yorumlarınızı benimle paylaşın bende, yorum yapan kişiler arasından bana uygun olduğumu düşündüğüm kişilere telefon numaramı paylaşayım.

Ben ilanıma gerçekten emek vererek zaman ayırarak detaylı şekilde sizlere kendimden bahsetmeye çalıştım. Sizlerde uzun ve kendinizi açıklayıcı şekilde yorumlarınızı lütfen bu ilanın alt kısmına yazıp gönderin. Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları ilanıma yorum yapmak ücretsiz ve üyelik istemediğinden dolayı oldukça kolay olacaktır.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Kimsesiz evlenmek isteyen dul bayanlar ilanımdan herkese selamlarımı iletiyorum. Benim adım Hülya 36 yaşındayım yeniden bir yuva kurma amacı ile burada evlilik ilanımı sizlerle paylaşıyorum. İlk olarak ben başkent Ankara’da ikamet etmekteyim, daha önce bir defa evlenip ayrıldım. Evliliğim 2 yıl sürdü eski eşimin her gün şiddet uygulamasından dolayı ayrılmaya karar verip boşanma davası açıp ayrıldım. Yaklaşık 3 yıldır dul bir bayan olarak yaşamaktayım. Ailemi bu yaşıma kadar hiç tanımadım, bende Fulya gibi küçük yaşlardan itibaren yetimhanede büyüdüm ve bu zamana kadar aile fertlerimin kim olduğu hakkında bilgi edinemedim.

Evlilik Logo

Bu saatten sonrada tanımayı açıkçası düşünmüyorum. Ben Ankara’da pansiyon işletmeciliği yapmaktayım. İşim oldukça rahat bende çok memnunum 9 yıldır bu işi yapmaktayım. Tanışacağım evlilik yolunda ilerleyeceğim kişinin Ankara’da ikamet etmesini isterim. Çünkü işimi yapmaya devam etmek istiyorum. Tabi bunlar yüz yüze görüşüp konuşulacak konular gene de böyle bir düşüncem olduğunu burada paylaşmak istedim.

Şimdi kriterlerimden bahsetmek istiyorum. İlk olarak kesinlikle şiddete meyilli kişilerle tanışmak istemiyorum. Ben dana önceki eşimden çok şiddet gördüm bu gerçekten çok kötü bir durum. Üstelik sebepsiz yere şiddet uygulardı. İkinci isteğim ise evlilik yapacağım kişinin alkol ve çeşitli maddeler kullanmasını kesinlikle istemiyorum. Ben bu tür şeyleri hiç sevmiyorum ve eşimin de kullanmasını istemem. Bunun haricinde karşılıklı olarak bir çok şeyi değerlendirip konuşmak yüz yüze görüşerek mesafe kat etmek daha iyi olacaktır. O yüzden ilanımı burada sonlandırmak istiyorum. Benimle tanışmak isteyen kişiler alt kısımdan bana yorum yazarak mesajlarını gönderebilirler. Bu ilk ilanım olduğu için sabırsızlıkla sizlerden gelen mesajları bekleyeceğim.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar
İsim: Hülya
Yaş: 36
Yaşadığı Şehir: Ankara
Arayış: Evlenebileceği Erkek Arkadaş Aramakta

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar İle Nasıl Tanışabilirim?

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar sitemizde evlilik ilanlarını paylaşmaktadırlar. Sizlerde onlarla tanışmak için yorum alanından mesajlarınızı gönderip yorum yaparak tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları Nerede Yazıyor

İlan sahipleri gizlilik açısından telefon numaralarını açık olarak yayınlamazlar. Bu yüzden onlara kendinizi ifade edici mesajlar gönderin. İlan sahipleri mesajlarınızı okuyup telefon numarasını sizlerle paylaşacaktır.

Kimsesiz Bayanım Evlenmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Eğer sizde evlenmek için arkadaş arayışındaysanız sitemizde ücretsiz olarak ilanınızı paylaşabilirsiniz. Bunun için ilan gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.

“Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar” üzerine 3 yorum
  1. Selam, kısa ve öz olmayı severim. Çünkü gözlerle iletişim kurmayı daha çok severim. Gözlere önem vermemin sebebi, duygusallığımdandır….

    Cevapla
Yorum yapın