Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanlar, Bolu Evlenmek isteyen Dul bayanlar, Bolu evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları ilanları ile sizlerde hemen arkadaş bulabilirsiniz.

Herkese merhaba ben Funda, Bolu’da yaşıyorum 26 yaşındayım, daha önce evlilik yapmadım. Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanlar ilanımı paylaşarak evlenebileceğim biriyle tanışmak istiyorum. İlk olarak sizlere kendimden bahsetmek istiyorum. Ben Boluluyum ve ailem ile birlikte burada yaşıyorum. Babamın ayakkabı mağazası var ve bende orada çalışmaktayım.

Daha önce ciddi bir ilişkim olmadı, burada yalnızlığıma son vermek adına ilan açma kararı aldım. Niyetim biriyle tanışıp belli bir süre sonra evlenmek. Bu siteyi de nasıl bulduğumu sizlere kısaca anlatayım. Tiktok uygulamasında canlı yayınları seyrederken orada bir bayanın bu siteden bahsettiğini duydum. Sanırım burada ilan açarak evlenmek istemiş ve biriyle tanışmış. Tanıştığı kişi ile birlikte yayın yapıyorlardı ve son derece mutlu gözükmektelerdi. Bende yayını izledikten sonra hemen bu siteye girerek ilanları okumaya başladım, ardından neden bende ilan açmayayım diye düşündüm ve ilan açmaya karar verdim.

Tabi burada her tanıştığım kişiyle evlenecek değilim. Kafa yapılarımız uyuştuğunda birbirimizi sevdiğimizde evlilikte kaçınılmaz son diye düşünmekteyim. 🙂

Bolu'da Evlenmek İsteyen Bayanlar 2022
Bolu’da Evlenmek İsteyen Bayanlar 2022

Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları; burada biriyle tanışırsam eğer sonraki süreçlerden bahsetmek istiyorum. İlk olarak telefon numaram ve sosyal medya hesaplarımı vereceğim sonrasında, telefon üzerinden belli bir süre birbirimizi daha iyi tanıdıktan sonra yüz yüze görüşmek isterim.

Eğer Bolu dışından bana talip olacak kişiler olursa onların buraya gelmesi gerekecek. Bu sayede iyi bir yol kat edebiliriz ve Allah nasip ederse evlilik yolunda güzel adımlar atarız.

Facebook, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarım ve telefon numaramı almak için ilanımın alt kısmında bulunan yorum alanından bana mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Mesaj atan kişiler arasında uygun gördüğüm erkeklerle numaramı paylaşacağım.

Aradığım kriterler ise şu şekildedir; daha önce evlilik yapmamış, bakımlı, işinde gücünde olup ailesine bağlı olan kişilerle tanışmak istiyorum. Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları Herkese iyi günler dileyerek sizden gelen mesajları sabırsızlıkla bekliyorum.

Bolu Suriyeli Bayan

Bolu Suriyeli bayan ilanımdan herkese selamlar. Adım Gülten 24 yaşındayım ve Suriyeliyim. 6 yıldır Bolu’da ikamet etmekteyim, burada ailem ile birlikte yaşıyoruz. Bolu’da evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar genelde bu tarz ilan sitelerinde ilan paylaşmaktalar. Bana bu siteyi arkadaşım tavsiye etti oda burada Suriyeli evlenmek isteyen bayanlar ilanını paylaşmış ve kendine uygun birini arıyormuş.

Konuyu fazla uzatmak istemiyorum, ben evlenmek istediğim için burada ilan paylaşmaktayım. Eğer benimle tanışmak isterseniz ilanıma yorum yapmanız gerekiyor.

Bolu Suriyeli Bayan
Bolu Suriyeli Bayan

Bolu Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Selamlar ismim Ayten, Bolu Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ilanımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle ben daha önce evlenip ayrıldığım için dul bir kadınım. 37 Yaşındayım bir kızım var oda 8 yaşında. Kızımla birlikte yaşıyoruz, kendime ait evim var çok şükür durumum iyi.

Ben bakımlı bir kadınım süslenmeyi püslenmeyi çok severim. Hayatıma birini almak hatta yeniden evlenip yuva kurmak için burada ilanımı yayınlamak istedim. Sosyal medyanın gücünün farkındayım ve artık bu tarz şeyler evlilik siteleri üzerinden yürütüldüğünü biliyorum.

Daha kolay arkadaş bulmak için bende bu ilan sitesini seçtim ve ilanımı paylaşmak istedim. Umarım burada kendime uygun bir erkek arkadaş bulabilirim.

Bolu Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Telefon Numaraları; ben kendi fotoğraflarımı ilanıma ekleyeceğim eğer tanışmak isterseniz mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Bolu Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar
Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bolu İlçe Evlilik İlanları

 • Bolu Mengen Evlenmek isteyen bayanlar,
 • Bolu Mudurnu Evlenmek İsteyen dul kadınlar,
 • Bolu Seben evlenmek isteyen olgun bayanlar
 • Bolu Kıbrıscık dul bayan ilanları
 • Bolu Göynük evlenmek isteyen kadınlar
 • Bolu Gerede evlenmek isteyen dul bayan telefon numaraları
 • Bolu Dörtdivan evlenmek isteyen zengin kadınlar
 • Bolu Evlenmek isteyen zengin bayanlar
 • Bolu Evlenmek isteyen öğretmenler
 • Bolu evlenmek isteyen memurlar
 • Bolu Evlenmek isteyen emekli dul bayanlar

Bolu da Evlenmek İsteyen Bayanlar ilanına yorum yaparak ilan sahiplerine mesaj gönderip tanışabilirsiniz. Üye olmanıza gerek yok ve tamamen ücretsiz şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Bolulu Bayanlarla Evlenmek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Sitemiz üzerinde paylaşılan ilanlara yorum yaparak onlarla iletişim kurabilirsiniz. Evlilik ilanı paylaşan bayanlar arasından kendinize uygun gördüğünüz ilan sahibine mesaj gönderebilirsiniz.

Bolu Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları Nerede Yazıyor ?

Bolu Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları ilanların içlerinde paylaşılmaktadır. Eğer ilan sahibi telefon numarasını paylaşmadıysa ona mesaj göndererek telefon numarasını isteyebilirsiniz.

Yorum yapın