40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar, 40 50 Yaş üstü evlenmek isteyen dul bayanlar ve Telefon numaraları, ilanları sayesinde sizlerde eş adayınızı kolayca bulabilirsiniz.
Evlilik Logo
Merhaba sevgili arkadaşlar benim adım Songül, 41 yaşındayım dul bir bayanım. Balıkesirliyim ve burada yaşıyorum. Daha önce bir defa evlenip ayrıldım, evliliğim 2 yıl sürdü, eski eşim beni aldattığını öğrenince ayrılmak zorunda kaldım. Çocuğum yok, anne ve babamı uzun zaman önce kaybettim bu yüzden yalnız yaşamaktayım.

Balıkesir çok güzel bir yer olduğundan dolayı buradan ayrılmayı düşünmedim, yeniden evlenirsem eğer evleneceğim kişiyle burada yaşamımı sürdürmeye devam etmek istiyorum. Babamdan kalma 5 dairem 2 dükkanım var onlardan gelen kira gelirleriyle yaşamımı rahat bir şekilde sürdürebiliyorum.

Ben sessiz sakin kişiliğe sahip bir kadınım, atılgan bir insan değilim, aslında benimle reelde tanışmak isteyen bir çok erkek oldu ama, ben biraz utangaç olduğum için geri çevirmek zorunda kaldım. İnternet üzerinden kendimi daha iyi ifade edebildiğimi biliyorum bu yüzden bu evlilik sitesinde 40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar ilanımı açmak istedim.

İlanımda kendimi daha kolay ifade ederek sizlere tanıtmak istiyorum. Öncelikle ben ikinci baharımı yeniden yaşamak, mutlu olabileceğim biriyle tanışarak yeniden evlenmek istediğim için bu sitede ilanımı sizlerle paylaşmaktayım. 40 Yaş üstü bayan arıyorum diyen erkekler varsa onlarla tanışmak istiyorum.

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları arayan erkekler için bende numaramı paylaşacağım. Numaramı paylaşma sebebim, evlilik yolunda tanışacağım kişiyi daha yakından tanımak olacak. Ama burada direkt olarak numaramı paylaşmak istemiyorum çünkü, her önüne gelen kişi bu sefer numaramı görerek arayacaktır.

Numaramı sadece kendini tanıtıcı mesaj gönderen kişilerle paylaşacağım. İlanın alt kısmında yorum alanı mevcut, eğer benimle tanışmak istiyorsanız oradan mesaj gönderebilirsiniz. Üstelik mesaj göndermek için üye olmanıza gerek yok ve tamamen ücretsiz. Yani mesaj göndermeniz çok kolay olacak, bende sizi azda olsa tanıma fırsatı bulurum.

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar ile tanımak istiyorsanız yani benle tanışmak için sadece mesaj gönderebilirsiniz. Ben artık ilanımı burada sonlandırmak istiyorum, bana göndereceğiniz mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları
40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ilanımdan herkese selam. Ben Fatma 48 yaşındayım Alanya’da yaşıyorum, eşim vefat ettiğinden dolayı dul bir bayanım. Bu evlilik sitesinde herkes gibi benim amacımda evlenebileceğim biriyle tanışmak. Facebook üzerinden bu sitenin linkini bulduğumda hemen ilan açmak istedim. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar ilanını okuduğumda hemen bende ilan oluşturmak istedim

Kısacası evlilik için buradayım ve evlenebileceğim erkek arkadaş aramaktayım. 45 – 55 Yaş arası beyler benimle tanışmak isterlerse mesaj gönderebilirler. 40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ilanının alt kısmında mesaj bölümü mevcut mesajlarınızı oradan paylaşabilirsiniz.

Kendimden bahsedecek olursam ben kapalı bir kadınım, 3 çocuğum var hepsi evlenip yuvalarını kurdular. İyisiyle kötüsüyle 20 yıl evli olduğum eşimi 5 yıl önce kaybettim. Bu yüzden yalnız yaşıyorum, ara sıra kızlarım ziyaretime gelip gidiyorlar sağ olsunlar. Yeniden evlenmemi kızlarım çok istiyor, yalnız kalmamı hiç istemiyorlar. Hepsi kendileriyle kalabileceğimi söylüyorlar ama ben kimseyi rahatsız etmek istemiyorum kızımda olsa.

Eğer 40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen erkekler varsa benimle tanışmak için yapmanız gerekeni tekrar söylüyorum. Sadece mesaj bölümünden baha mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bende her gelen mesajlara dönüş yapacağıma söz veriyorum. 40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar ilanımı burada noktalıyorum kendinize iyi bakın.

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi, 40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar evlilik sitesi olarak sitemizi tercih etmektedirler. Burada ilanlarını paylaşarak eş arayışından bulunan bayanlarla tanışmak için yapmanız gereken onlara mesaj göndermektir. Mesaj göndermek tamamen ücretsizdir, üye olmanıza gerek yoktur.
Evlilik Logo
İsminizi ve Mail adresinizi yazdıktan sonra kendinizi tarif edici mesajınızı yazarak ilan sahibine mesaj gönderebilirsiniz. Kendinize uygun evlenmek isteyen bayan bulmak için diğer ilanlara da göz atabilir onlarla tanışmak içinde ücretsiz olarak mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz.

“40-50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar” üzerine 4 yorum
  1. Slm songül hanım sizle tanışmak istiyorum müsaitseniz ben yas 44 kırıkkale. Yaşıyorum evlenmek istiyorum saygılar

    Cevapla
Yorum yapın